Понеділок, 19-11-2018, 15.06.32
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
Головна » FAQ [ Додати питання ]

Інтимні питання [1]
Відповіді на інтимні питання.
Найпопулярніші запитання [1]

Мастурба́ція — отримання статевого задоволення поза статевим актом через подразнення своїх статевих органів.

-Маструбація чолоівчої статі:
"В більшості випадків мастурбація зводиться до зворотно-поступальним рухам руки (дрочіння), що охоплює статевий член, до настання оргазму та еякуляції."

-Маструбація жіночої статі:
"У жінок мастурбація найчастіше здійснюється шляхом впливу на зовнішні статеві органи, клітор, піхву, або на задній прохід. Генітальна мастурбація здійснюється зазвичай шляхом стимуляції клітора (пальцем, водяним струменем, електромасажером, стиском стегон) та/або шляхом стимуляції статевих губ і входу в піхву або стінок і дна піхви і області зовнішнього отвору шийки матки (введенням пальця, ділдо або іншого предмета)."

                                                            
                                 

Як визначити розмір грудей

28Jan2012

Навіть найвишуканіший бюстгальтер, виготовлений з високоякісних матеріалів і має неповторний дизайн, не доставить жінці задоволення, якщо його розмір підібраний неправильно. Незважаючи на те, що для визначення розміру грудей досить виконати кілька простих дій, багато жінок довіряють вирішення цього питання продавця-консультанта.

Надіньте бюстгальтер, що підходить вам за розміром, який сидить на вас як влитий. Озброївшись сантиметром, виміряйте обхват під грудьми. Щільно притиснувши сантиметр до тіла, зніміть мірку, дотримуючись звичайний стан дихання. Якщо ви отримали значення, що знаходиться в межах від 67 до 72 сантиметрів, вважайте обхват під грудьми рівним 70. Цифрам 75, 80, 85, 90, 95 і 100 будуть відповідати значення, що знаходяться в межах 73-77, 78-82, 83-87, 88-92, 93-97 і 98-102 сантиметра.

Виміряйте обхват грудей за її виступаючим точкам. Вставши прямо, прикладіть сантиметр до сосок горизонтально кола. Слідкуйте за тим, щоб він прилягав щільно, але без стиснення. Якщо ви є володаркою найбільших грудей, перед проведенням другого виміру надіньте підтягаючий бюстгальтер. Знайдіть різницю першого і другого значень, щоб визначити повноту чашки і розмір бюстгальтера. Якщо число, отримане в результаті віднімання, знаходиться в інтервалі від 10 до 12 сантиметрів, воно буде відповідати нульового розміру бюстгальтера і буквеної маркування АА. Розмірами 1 (А), 2 (B), 3 (C), 4 (D), 5 (DD), 6 (E) і 6 + (F) відповідають наступні інтервали значень: 12-13, 13-15, 15 -17, 18-20, 20-22, 23-25 ​​і 26-28 сантиметрів.

Пам'ятайте, що у закордонних виробників нижньої білизни, наприклад, Франції чи Італії, розмір бюстгальтера визначається за іншою формулою. Вам необхідно буде знайти різницю обхвату грудей і обхвату під грудьми і розділити отримане число на 6.

Для отримання більш точного результату вимірів рекомендується стояти з опущеними руками, тому найкраще буде попросити когось іншого зняти з вас необхідні мірки.

Джерело: JustLady.Ru