Вівторок, 24-04-2018, 01.09.52
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
Головна » Статті » Інтимні стосунки та проблеми

А ти знаєш усі 20 видів поцілунків?
А хтось скаже, що поцілунок – це справжнє злиття душ, і коли закохані цілуються, на небі народжується янгол. А пояснити феномен поцілунків ніхто не може й донині.

Добре одне: ще в II ст. до н.е. у стародавній Індії поцілунки "систематизували" і детально описали в "Камасутрі". Дізнайся всі види поцілунків і порадуй коханого!

1."Інато" – це ніжний і романтичний поцілунок у губи, плавний. Це поцілунок одними губами, торкатися зубів не можна, але й не можна залишити нецілованим хоч якийсь міліметр губ.
2."Рівний" поцілунок – це такий поцілунок, коли хлопець бере губи дівчини у свої, складає свої губи трубочкою та всмоктує в себе губи коханої, намагаючись торкнутися її язика.
3. Хочеш навчитися поцілунку "Боротьба ротів"? Тоді роби так: ваші губи відкриті, ви обоє втягуєте і злегка прикушуєте губи одне одного. Але будьте обережні, щоб у нападі пристрасті не вкусити надто сильно.
4. "Грайливий" поцілунок – він на те й грайливий, щоб наче мимоволі збуджувати пристрасть. Під час "грайливого" поцілунку хлопець прикушує губи дівчини, а вона, рухаючи язиком в його роті, збуджує пристрасть.
5. Під час "Поцілунку зубів" він у пристрасному пориві "цілує" зубки коханої, нахиляючи її голову дедалі нижче.
6. Поцілунок "Самаян" – це поцілунок язиків. Чоловік бере язик дівчини в рот і, ледь торкаючись його зубами, посмоктує. Дівчина намагається захопити його язик якнайглибше, підтверджуючи в такий спосіб бажання перейти до інтимних стосунків.
7. Поцілунок "Ніжність" навчає насолоджуватися навіть легким доторком губ і язика. Тут не такі важливі зусилля, як ніжність і легкість.
8. Щоб відтворити поцілунок "Млин", треба взяти язик коханого до себе за щоку і легко покрутити своїм язиком.
9."Сором’язливим" називається такий поцілунок, коли дівчина цілується, злегка рухаючи нижньою губою, наче прагнучи "втекти" від хлопця.
10. Поцілунок "Раковина" – це класика еротичного мистецтва. Поцілуй коханого ніжно у вухо, злегка покусуючи мочку і торкаючись губами до шкіри за вухом.
11. "Сарі" – це поцілунок, який чоловік дарує жінці. Він цілує її в долоні, у ділянці ліктя та вище, з внутрішньої сторони.
12. "Вишуканий" поцілунок – це ніжні доторки язиком до піднебіння коханого.
13. Щоб подарувати коханій поцілунок "Пелюстка", чоловік повинен відтягнути її нижню губу й ввести свій язик їй за щоку, пестячи та збуджуючи її легкими рухами, водночас нахиляючи її голову назад.
14. "Жалкий" поцілунок дарує чоловікові дівчина. Вона ніжно і сором’язливо ссе його губи, а потім зненацька на мить вштовхне в його рот язик і одразу ж сховає, удаючи, що злякалася.
15. "Царським" поцілунком треба цілувати так: прослизнувши язиком по зубах, ввести його за щоку і ніжно попестити її.
16."Пристрасний" поцілунок – це доріжка з безлічі поцілунків нижче рота. Це поцілунки шиї, грудей, сосків, живота, внутрішньої частини стегон, вигинів рук, ніг під колінами. І повернення назад – тією ж доріжкою з поцілунків.
17. Поцілунок "Насолода бутоном" – це один із видів поцілунків із застосуванням пальців. Хлопець ніжно стискає дівчині обидві губи і так цілує її в губи.
18. "Опадання пелюсток" виконується так: хлопець розводить пальцями губи дівчини та цілує її в зуби.
19. "Збирання нектару" – це поцілунок, під час якого хлопець притискає пальцями губи дівчини й цілує її язик.
20."Ата" – це захоплива поцілунок-гра. Пограй з коханим: постарайся першою схопити його губу та виштовхнути своїм язиком його язик, щоб ввести свій язик у його рот. А потім ніжно поцілуй кінчик носа та підборіддя коханого.
Категорія: Інтимні стосунки та проблеми | Додав: Fenomen (02-08-2012)
Переглядів: 839 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]