Субота, 20-04-2024, 11.03.09
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
Головна » Статті » Інтимні стосунки та проблеми

Як правильно говорити компліменти. Як навчитися робити компліменти
Як навчитися робити компліменти
Багато хто не наважуються говорити людям приємні речі, соромляться своїх емоцій, бояться виглядати по-дурному. На це є свої причини. Багато спроб зробити комплімент можуть залишитися без уваги, а можуть викликати негативну реакцію, адже не всі готові вислуховувати дифірамби на свою адресу. Можливо, одна така невдала спроба і є причиною довгого небажання повторювати сумний досвід.
Особливо страшно говорити компліменти, коли досвіду немає зовсім. Перший раз все здається не таким, яким є насправді. У таких випадках потрібно змусити себе не надавати особливого значення, цьому цілком повсякденному вчинку. Добре допомагають тренування на тих, чия реакція завжди буде позитивною – це близькі друзі та рідні.
Не думайте про те, яке враження ви справляєте, кажучи комплімент. Зосередьтеся на тому, кому ви говорите, а не на своїх емоціях. Не варто соромитися бажання зробити людині приємне – адже ви робите добру справу, і вам не повинно бути соромно.
І пам’ятайте: комплімент – це не зобов’язання. Кажучи його, ви не робите пропозицію руки і серця і не зізнаєтеся в любові, це всього лише один зі способів зробити приємне людині, яка вам симпатична.

Як правильно робити компліменти
Важливо, щоб ваші компліменти були природними. Досягти цього можна тільки тренуваннями. Говоріть компліменти всім, хто, на вашу думку, їх заслуговує: незнайомим людям, близьким, колегам, собі. Робіть це безкорисливо, просто тому, що хочеться, а не заради гіпотетичної вигоди.

Не плутайте компліменти і лестощі. Лестощі відштовхують. Адже людина, якій ви говорите комплімент, прекрасно знає свої недоліки і достоїнства, якщо ж ви будете говорити їй про речі, які не відповідають істині, вона це обов’язково зрозуміє.

Говоріть компліменти адресні та точні. Не кажіть компліменти про те, які хороші люди в масі, якщо хочете зробити приємне конкретній людині – відзначайте її особисті гідності.

Будьте щирі. Не варто говорити того, що насправді вам не подобається. Якщо ж вам необхідно справити враження на людину, яка не викликає у вас особливо теплих емоцій, відзначайте якісь очевидні факти, які видно всім

Не намагайтеся будувати довгих складних фраз – великий ризик заплутатися у власній думці. Комплімент – це не поема, а коротке речення, яке складається з кількох слів. Тому варто бути коротким.

Для того, щоб навчитися щиро і від душі говорити компліменти, почніть з себе. Це корисно завжди. Відзначайте гарний колір обличчя, вдалий макіяж або костюм, будь-які досягнення. Це додасть впевненість у собі, допоможе поліпшити відносини і навчитися помічати щось гарне і в інших.

Говоріть передбачувані речі. Зазвичай люди дають зрозуміти, які компліменти були б їм приємні. Якщо дівчина з усіх сил намагається підкреслити фігуру, немає нічого простішого, ніж відзначити саме красиві форми. Якщо чоловік довгий час працював і успішно здав проект, не варто говорити про нову краватку – відзначте його досягнення.

Якщо ж ви добре знаєте людину, якій хотіли б зробити приємне, відзначайте те, що не видно на перший погляд: внутрішні якості, навички. Такі компліменти приємні подвійно, але важливо не промахнутися.

Не переборщіть. Компліменти – це раптовий порив, а не чітко запланована дія. Не варто відловлювати одне і те ж людини кожен день і набридати людині своїми захопленнями, навіть якщо ця людина вам дуже симпатична. Стримайте запал, адже все добре в міру.
Категорія: Інтимні стосунки та проблеми | Додав: Fenomen (02-08-2012)
Переглядів: 1045 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]