П`ятниця, 20-04-2018, 20.35.34
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
Головна » Статті » Інтимні стосунки та проблеми

Як звабити дівчину
Як звабити дівчину
Отже, вмійте бути терплячими.[/b] Це треба для того, що б дівчина відчула вас надійним чоловіком. Так само вмійте бути наполегливим. Жінки люблять чоловіків, які вміють домагатися своєї мети. Але робити це треба в міру. Завойовуйте її за допомогою серенад, цукерок, надсилайте красиві SMS. Коли ж вона зрозуміє, що ви дійсно хочете її, а не інтимних відносин, то вона обов’язково стане вашою.

Дуже важливі такі моменти, як пристрасть, флірт, і так далі. Справжній чоловік повинен вміти довести жінку до такого стану, коли вона сама захоче йому віддатися. Звичайно, це не завжди легко, але коли ви цього доб’єтеся, зрозумієте, як це приємно і солодко. Дуже важливо вміти фліртувати і зворушувати жінку.

Слідкуйте за своїм зовнішнім виглядом. Самою природою влаштовано так, що жінка, інстинктивно бажаючи мати здорове і красиве потомство, вибере собі гарного і розумного партнера. Тому, не на останньому місці для вас має бути і вміння добре виглядати, як зовні, так і духовно. Тому не забувайте про стиль, зачіску, одяг і так далі. Ну і природно, майте внутрішню красу.

Також статус і матеріальне становище чоловіка сильно впливають на ставлення жінки до нього. Жінка хоче бути поруч з надійним та успішним чоловіком. Це цілком нормально. Тому умійте заробляти, дорогі чоловіки. Даруйте подарунки й водіть жінок в хороші ресторани. Якщо ж цього у вас немає, то дійте в іншому напрямку. Наприклад, покажіть їй, що ви відмінний «самець», будьте красиві і цікаві і так далі. Пам’ятайте, сподобатися можна тільки один раз.

Так само не можна не згадати про романтику. Жінки, за своїм характером, дуже романтичні, можуть побачити гарне багато в чому з того, що їх оточує, необхідно лише допомогти дівчині в цьому, відволікаючи від щоденної метушні і проблем. Будь-якій жінці хочеться отримувати в подарунок квіти, сердечка і так далі. Якщо, як говорилося вище, у вас немає багато грошей, то підкорюйте жінку, написавши вірші, присвячені їй, заспівавши пісню під гітару і так далі. Часом навіть найбільш обачлива дама може розтанути від чоловіка, який перетворює її життя на казку, хай і без великих грошей.
Виходячи з цього, можете вибрати для себе один, декілька або відразу всі запропоновані варіанти як звабити дівчину. Головне, пам’ятайте, що спосіб завоювання дамського серця має бути близький вам.
Категорія: Інтимні стосунки та проблеми | Додав: Fenomen (02-08-2012)
Переглядів: 2506 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]