Вівторок, 24-04-2018, 01.06.56
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
Головна » Статті » Поради на рахунок зовнішнього вигляду,Дієти, Фітнес

Фізичні вправи під час критичних днів
Вправа 1
Сядьте на п'яти, розведіть коліна в бік, перед собою покладіть валик (згорнуте в трубочку ковдру або великий рушник), покладіть долоні на підлогу перед колінами. На видиху витягніть руки і опустіть лоб на ковдру. Затримайтеся на хвилинку. З вдихом підніміться, сядьте на п'яти.

Вправа 2
Сядьте на підлогу, схрестивши ноги. Перед собою покладіть валик, він стане опорою під голову. На видиху ковзаєте долонями вперед: витягніть руки і опустіть лоб на ковдру. Через деякий час продовжуйте позу з поворотами в сторону: на видиху витягніть уздовж правого стегна і опустіть голову на валик боком, ліве вухо внизу. Затримайтеся на півхвилини. Повторіть в іншу сторону.

Вправа 3
Сядьте на підлогу, схрестивши ноги, розташуйте валик ззаду. На видиху опускайтеся назад, допомагаючи руками. Для зручності руки можна опустити вздовж тіла. Розслабтеся, дихайте рівно, намагайтеся притискати стегна до підлоги. Затримайтеся на 5 хвилин. Відкрийте очі, з'єднаєте коліна, поверніться на правий бік.

Вправа 4
Сядьте на підлогу, таз знаходиться між стоп. Якщо таз не опускається на підлогу, розведіть коліна ширше, помістіть ковдру як опору. Опустіть таз, допомагаю руками, опустіть назад спину та голову. Якщо є напруга в попереку, додайте ще один валик так, щоб він лежав уздовж хребта. Витягніть руки за головою або опустіть по сторонам. Затримайтеся на 5 хвилин. При підйомі допомагайте собі руками.

Вправи 5
Сядьте на підлогу, таз знаходиться між стоп. Витягніть ліву ногу вперед. Опустіть долоні на підлогу і, відштовхуючись, витягніть хребет вгору. На видиху ковзаєте руками вздовж ноги і витягується вперед. Затримайтеся на 1 хвилину. З вдихом піднімайтеся і зробіть нахил до іншої ноги.

Вправа 6
Сядьте, витягніть ноги вперед. Зігніть праву ногу в коліні, стопу підтягніть до тазу. Покладіть валик поперек лівої ноги, обхопивши коліно долонями, витягніться вгору вздовж правого стегна. Витягніть руки вперед, намагайтеся просунути корпус вперед і вздовж прямої ноги, захопіть долонями ліву стопу. Затримайтеся на 1 хвилину. З вдихом підніміться і зробіть нахил до іншої ноги.

Вправа 7
Сядьте на ковдру, розведіть ноги широко в сторони, п'яти в підлогу. З вдихом витягніться вгору, відштовхуючись руками від підлоги, розгорніть корпус до правої ноги. Ліва сідниця залишається добре притиснутою до підлоги. На видиху ковзаєте руками вздовж ноги і витягується вперед. Затримайтеся на 1 хвилину. З вдихом підніміться і поверніться до центру. Те ж проробіть в іншу сторону.

Вправа 8
З'єднайте стопи, коліна розведіть в сторони (спина рівна, коліна намагайтеся притискати до підлоги.) На видиху нахиляйтеся потроху вперед, витягаючи руки і спину. З кожним нахилом час перебування в позі збільшується.

Вправа 9
Помістіть валик ззаду під поперек. На видиху, допомагаючи руками, опускайте спину на валик, очі закриті, рівне дихання, повне розслаблення. Затримайтеся на час до 5 хвилин.

Джерело: http://vk.com/9o_6o_9o
Категорія: Поради на рахунок зовнішнього вигляду,Дієти, Фітнес | Додав: Nata (02-08-2012)
Переглядів: 347 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]