Вівторок, 24-04-2018, 00.56.16
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
Головна » Статті » Поради на рахунок зовнішнього вигляду,Дієти, Фітнес

Як накачати нижню частину преса?
1. Піднімати ноги

Для виконання ляжте на спину на жорстку і рівну поверхню, руки витягніть уздовж тіла, випрямити ноги і зведіть разом стопи. Попереком щільно притисніть до підлоги і зафіксуйте положення - це важливо, допустимо трохи підняти тільки верх тулуба.

Для прокачування необхідно максимально повільно піднімати обидві ноги паралельно, притиснувши їх в колінах і щиколотках. Пам'ятаємо про точки фіксації і піднімаємо ноги до прямого кута. Потім таким же чином ноги необхідно опустити з точками фіксації. Майже у самої підлоги ноги затримайте, не торкаючись його, знову вдих і новий підхід. Робіть близько 20 повторів.

Варіант даної вправи - це фіксація корпусу на шведській стінці з підйомом ніг аналогічно описаному або їх піднімання з висячого положення.

2. Ноги в сторону

Для виконання потрібно лягти на спину на жорстку і рівну поверхню, руки витягнути уздовж тіла, випрямивши ноги і звівши разом стопи. Попереком необхідно щільно притиснутися до підлоги - як і в попередній вправі.

Розкиньте руки по сторонам, торкаючись долонями підлоги, і притисніться лопатками до покриття. Повільно згинаємо ноги в області колін і піднімаємо їх, тепер на видиху потрібно плавно, пам'ятаючи про точки фіксації, опустити ноги в праву сторону, повільно повернути їх на місце. Робіть у середньому близько 20 повторів, потім міняйте сторону.

3. Зігнути ноги

Для виконання потрібен жорсткий стілець або край пружного дивана, на який необхідно сісти, упираючись руками і витягнувши ноги вперед. Ноги тримаємо увесь час, не торкаючись підлоги і відчуваючи напругу в м'язах.

Тепер починаємо повільно притягувати до себе ноги, тримаючи їх у висячому положенні, фіксуючи в проміжних точках і повертаємо ноги на вихідну. Не опускаючи і не розслаблюючи ноги, повторимо двадцять разів.

4. Втягніть живіт

Крім того, вкрай корисним вправою для нижньої частини живота і преса є старанне і свідоме втягування живота, таке ж, як коли ми влізаємо в тісну сукню і хочемо виглядати стрункішою. За рахунок цього напружуються саме нижні сегменти м'язів і вони тренуються, це можна проробляти хоч цілодобово - на роботі, вдома і в черзі в супермаркеті.

Для підтримки тонусу необхідно займатися завжди: як тільки припиняються тренування, м'язи швидко розслабляються. Важливо ще й міняти групи вправ, так як тіло не любить монотонності і припиняє реагувати на одноманітні навантаження. Ходіть в басейн, бігайте, застосовуйте вправи - в різноманітності і криється успіх.

Джерело: http://vk.com/kilogram40
Категорія: Поради на рахунок зовнішнього вигляду,Дієти, Фітнес | Додав: Nata (02-08-2012)
Переглядів: 281 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]