Понеділок, 15-10-2018, 23.29.03
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
Головна » Статті » Поради на рахунок зовнішнього вигляду,Дієти, Фітнес

Хочеш почати бігати, але незнаєш як?
Перш ніж приступати до роботи над цим 10-ти тижневим курсом підготуй свої ноги: тиждень активної ходьби допоможе тобі. Розбий її на дві частини так, щоб перші три дні ти проводив на ногах приблизно 20 хвилин, а останні чотири - 50. Тепер ти готовий починати бігати. 

Кожен тиждень тренувань в цьому 10-ти тижневому плані повинен бути побудований за наступною схемою: ти займаєшся у понеділок, середу, п'ятницю і суботу, вівторок, четвер і неділя - вихідні дні. 

Власне, от і розклад: 

* Тиждень 1. Бігаєш дві хвилини, йдеш - чотири,повторюєш п'ять разів. 
* Тиждень 2. Бігаєш три хвилини, йдеш стільки ж,повторюєш це п'ять разів. 
* Тиждень 3. Бігаєш п'ять хвилин, йдеш - два з половиною,повторюєш цикл чотири рази. 
* Тиждень 4. Бігаєш сім хвилин, йдеш тільки три,повторюєш три рази. 
* Тиждень 5. Бігаєш вісім хвилин, а йдеш два, повторюєш три рази. 
* Тиждень 6. Бігаєш вже дев'ять хвилин, йдеш два, повторюєш цикл два рази і пробігаєш ще вісім хвилин. 
* Тиждень 7. Бігаєш дев'ять хвилин, йдеш - одну, повторюєш три рази. 
* Тиждень 8. Бігаєш тринадцять хвилин, йдеш - два, повторюєш два рази. 
* Тиждень 9. Бігаєш чотирнадцять хвилин, йдеш - 1, повторюєш цикл два рази. 
* Тиждень 10. Бігаєш 30 хвилин. 

Якщо після дев'ятого тижня ти відчуваєш себе як вичавлений лимон і не готовий до спортивних подвигів десятий - просто повтори дев'ятий тиждень. У тебе все вийде! 
Порада: список того, що треба і не треба робити, якщо ти збираєшся почати бігати 

1. Не починай займатися, не проконсультувавшись з лікарем. Здоров'я - важлива річ, без здоров'я життя стає нудним і нецікавим.

2.Скажи кому-небудь куди ти плануєш вирушити на заняття і через який час тебе варто чекати. Візьми з собою мобільний і паспорт.

3. Завжди дивись по сторонах, коли рухаєшся біля дороги - не розраховуй, що водії будуть стежити за тобою і об'їжджати тебе, твоя безпека в твоїх руках. Намагайся бігти так, щоб рух ішов тобі назустріч. На перехрестях будь обережний подвійно - водій не розраховує на пішохода рухається з твоєю швидкістю в загальному випадку.

4. Намагайся робити розминку, розтягувати м'язи перед заняттями щоб запобігти розтягування або інших травм.

5.Постарайся бігати в компанії - так у тебе з'явиться додатковий стимул для доброго результату - конкуренція. ТАК і самі заняття будуть проходити в більш веселій атмосфері, безпека теж підвищиться.

6. Одягайся правильно: у темний час доби - світлий одяг, світлоповертаючий одяг. У холодну пору доби - багатошаровий. Рукавички, шарфи, шапки - все це повинно бути одягнено, якщо в цьому виникає необхідність.

7. Не бігай в кросівках не призначених для бігу - баскетбольні або тенісні кросівки спроектовані для зовсім інших навантажень і не зможуть захистити твою ногу під час бігу. Старі, зношені кросівки теж варто замінити на нові.

8. Не старайся пересилити біль. Якщо щось болить - звертайся до лікаря інакше ризикуєш пропустити місяці тренувань замість декількох днів або тижнів.

9. Не носи навушники, якщо можеш бігати без музики - в навушниках ти набагато більше схильний до небезпек - автомобілі, собаки, велосипедисти, гопники - всього цього простіше уникнути, якщо твої вуха вільні.

10. Не бігай в незнайомих районах або по підозрілих темним доріжках в лісі, якщо не відчуваєш у собі сили або не маєш при собі достатніх засобів самозахисту. Не думай, що всі без винятку люди, яких ти зустрічаєш на біговій доріжці миролюбні. Ймовірно, це так, але це не точно...Категорія: Поради на рахунок зовнішнього вигляду,Дієти, Фітнес | Додав: Poradnuk (08-08-2012)
Переглядів: 311 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]