Четвер, 26-04-2018, 15.43.24
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
Головна » Статті » Поради на рахунок зовнішнього вигляду,Дієти, Фітнес

Щоденник харчування!
Як і в будь-який інший мети, в схудненні важлива дисципліна!

Тому, дуже корисно вести щоденник. Так, так, майже як у школі!

Щоденник схуднення (по-іншому його називають ще щоденник харчування або харчовий щоденник) - звичайна зошит, яка нам буде необхідна для аналізу та контролю наших дій при схудненні. Все що ми збираємося зараз з'їсти, спочатку записуємо в наш щоденник схуднення, і тільки потім приступаємо до трапези. Цей пункт особливо важкий і особливо важливий для тих, хто багато разів безрезультатно худнув.

Як тільки Ви почнете вести свій харчовий щоденник, Ви оціните його важливість, і у Вас буде результат! Причому, коли кидають його вести, результат стає гірше. Хоча суб'єктивно все робиться також. Результат - на вагах! Спробуйте - хоча б 2 тижні! Це схоже на те, як вести сімейний бюджет на папері: дуже важко і дратує, але ти точно бачиш, що користь є.

Що ми пишемо в щоденник схуднення (харчування)?

У щоденнику схуднення складаємо меню

Нам заздалегідь, тобто з вечора, необхідно розпланувати, що ми завтра будемо їсти і підготувати всю необхідну на наступний день їжу. Коли прийде час трапези, ми не повинні бігти сломя про голову найближчим кави або їдальню і хапати з голоду все що потрапляє в наші руки. У нас все має бути вже готове: заздалегідь продумано і з любов'ю приготовлено.

У щоденнику схуднення (харчування) пишемо свої цілі

На першій сторінці нашого щоденника харчування пишемо для себе мету по схудненню, яку ми реально можемо досягти. Для цього Ви повинні чітко і ясно розуміти, для чого Вам необхідно худнути.

Отже, Ви повинні прописати собі конкретну реально досяжну мету, н.р: поліпшення самооцінки, здоров'я, зниження тиску або кар'єрний ріст і т.д. Ця мета повинна бути завжди перед Вашими очима, і що найважливіше, Ви повинні щодня докладати зусилля, робити певні кроки до її досягнення.

У щоденник схуднення (харчування) записуємо свої дані

Запишіть в свій щоденник схуднення Ваші антропометричні дані: обсяги талії, грудей, сідниць і стегон, вкажіть ріст і вага, індекс маси тіла (ІМТ). Не забудьте позначити дату! Так само рекомендую зробити фотографію, щоб потім візуально бачити Ваші зміни.

Ці дані нам необхідно вказати перед самим початком схуднення з ранку (перед сніданком). З самого ранку, один раз в два тижні ми будемо робити заміри, і в щоденнику схуднення вказувати всі зміни.

Щоденник схуднення допомагає "контролювати калорії"

Наступним кроком, нам необхідно буде вкласти в щоденник таблиці калорійності продуктів і глікемічного індексу. Нам будуть потрібні дані по тим продуктам, які ми використовуємо при приготуванні.

Так само, рекомендуємо використовувати таблицю витрати калорій при фізичних навантаженнях.

Отже:

- Завантажити таблицю калорійності продуктів

- Завантажити таблицю індексів

- Завантажити таблицю витрати калорій при фізичних навантаженнях

Тепер у нас є все необхідне, щоб прорахувати, скільки калорій ми отримали, скільки витратили, і які результати у підсумку отримали. Кілька тижнів копітких спостережень, і Ви почнете розуміти динаміку процесів, що відбуваються в організмі, а це вже крок до контролю над своєю вагою. Трохи зусиль, і потім Ви зможете повністю себе контролювати.

Джерело: http://vk.com/pohudelki
Категорія: Поради на рахунок зовнішнього вигляду,Дієти, Фітнес | Додав: Nata (02-08-2012)
Переглядів: 1056 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]