Субота, 21-04-2018, 05.30.38
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
Головна » Статті » Шопінг, гід по стилю

Як стати стильним та модним хлопцем?
Звичайно, багато хто з нас щиро вважають, що стиль – це щось екстравагантне, унікальне, і володіють ним лічені одиниці. Причому, для того, щоб вважатися дійсно стильним хлопцем, потрібно багато грошей, хороший автомобіль і профіль Тома Круза.


Насправді, все набагато простіше і приємніше. Стиль – це те, що є абсолютно у кожної людини. Якщо говорити буквально – це відображення нашого внутрішнього “Я”. Тому потенційно кожен з нас – стильний.
Але парадокс полягає в тому, що в спробах знайти міфічний «ідеальний стиль», ми втрачаємо власну індивідуальність. Як стати стильним хлопцем? Елементарно. Перестати озиратися на інших і шукати приклади наслідування. Потрібно зрозуміти, що в тебе всередині є те що тобі по-справжньому подобається, яким ти хочеш себе бачити. Зауваж – не інші, а ти сам.

Як стати стильним хлопцем? Не бояться виділятися – будь то одягом, поведінкою, мовою або чим би то не було ще. Стиль – це індивідуальність. Рекламний «суперчоловік» з білозубою усмішкою, харизматичною щетиною і в запаморочливо дорогому пальто не стильний, а «відштампований». А Джонні Депп в божевільному прикиді і з пом’ятою фізіономією – стильний. Він природний, він нічого нікому не доводить.
Це не прийде, як за помахом чарівної палички. Уявіть, що в сольовий розчин ви кинули піщинку. Потрібно буде час, перш ніж навколо неї утворюються кристали, вірно? Можливо, ви перепробуєте дуже багато чого, але рано чи пізно прийдете до свого. Найголовніше – не «вестися» на солодкі обіцянки массмаркета, який запевняє нас, що без його допомоги ніколи не стати успішним, красивим і чудовим.
Як стати стильним хлопцем? Бути собою не тільки в думках, а й у всьому іншому. Це підкуповує, це притягує людей сильніше дорогих одеколонів та модного одягу. Індивідуальний стиль – це харизма, матеріалізація вашого внутрішнього світу.

Зрозуміло, є якісь визначальні речі, від яких варто відштовхуватися у своєму пошуку:
Одяг. Не повинна бути «дешевим» і штампованим. Ви можете купити його в секонді або в бутіку – це не головне. Він повинен давати вам почуття задоволення від володіння ним, незалежно від того, скільки ви за ньг заплатили. І доглядати за одягом (взуттям, аксесуарами) потрібно дійсно добре.

Поведінка. У будь-якому випадку, має прийматися до уваги соціальне оточення. Абсолютної свободи поведінки не існує, ми невід’ємна частина суспільства, і це необхідно враховувати.

Спілкування. Менше повчання, осуду та оцінки інших – це не принесе вам ніяких позитивних дивідендів. Дайте іншим бути собою, і вони оцінять вас, як унікальну, неповторну особистість.

Джерело: http://helplove.org.ua/pro_njogo/yak-staty-stylnym-ta-modnym-hloptsem/
Категорія: Шопінг, гід по стилю | Додав: zoooryanka (02-08-2012)
Переглядів: 1184 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]