Четвер, 26-04-2018, 15.43.09
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
Головна » Статті » Шопінг, гід по стилю

Інтернет-шопінг
В сучасний час все більшою популярністю користується інтернет-шопінг. І це не випадково, тому що він набагато полегшує весь процес покупки. Це перший плюс.

Сидячи за комп'ютером, можна запустити величезний апарат обслуговування, виступаючи в ролі замовника. Складається таке враження, що Ви велить кимось.

Другий плюс - в інтернет-магазинах можна зустріти такі речі, які не зустрічаються в звичайних магазинах. Сидячи за комп'ютером, можна запустити величезний апарат обслуговування, виступаючи в ролі замовника. Складається таке враження, що Ви велить кимось. У людини підвищується самооцінка. Але не потрібно забувати про недоліки інтернет-шопінгу. Їх існує не мало. По-перше, в інтернеті можна подивитися на річ реально, відчути матеріал, з якого вона виготовлена, Ви не зможете поміряти її.

Коли Вам доставлять куплену річ на будинок, Ви можете виявити, що вона Вам не підходить. Хоча, деякі магазини Москви при бажанні замовника можуть привезти речі для примірки на будинок. Але Ви повинні зрозуміти, що ці послуги безкоштовно Вам ніхто не надасть, так само, як і доставку оплачуєте Ви. Пам'ятайте, що при несумлінному ставленні до Вас, Ви завжди можете скористатися юридичну допомогу.

Це є другим мінусом. Третій мінус: при всьому багатстві вибору буває, що неможливо знайти потрібну Вам річ, і Вам доводиться йти за нею в звичайний магазин. Але ці мінуси є незначними для заможних і зайнятих людей, тому інтернет-магазини орієнтуються на них.


Джерело: http://crazyshopping.at.ua/load/statti/internet_shoping_maja_1_2010/2-1-0-4
Категорія: Шопінг, гід по стилю | Додав: zoooryanka (02-08-2012)
Переглядів: 376 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]