Четвер, 26-04-2018, 15.40.09
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
Головна » Статті » Стосунки

Чи повинна дівчина першою дзвонити своєму хлопцеві, рада психолога
Ви повинні самі визначити, що для вас означає зробити перший крок, і як ви хочете , щоб поводився ваш обранець в плані ініціативи. Одним подобається її проявляти, іншим - приймати і відгукуватися на знаки уваги. Але, незважаючи на все це, кожен з нас діє відповідно до ситуації, вибираючи більш правильний вибір, відповідно до рівня відносин, характеру пари, обставин, настрої в даний момент.

Деякі дівчата дуже переживають з приводу відсутності ініціативи свого обранця . Якщо на деякий час хлопець перестає їм телефонувати або ж вона зауважує, що він став проявляти ознаки уваги набагато рідше, подібні зауваження стають явною ознакою для занепокоєння. Дівчина починає вселяти собі, що хлопець до неї охолов, що вона йому тепер зовсім не потрібна і швидше за все за цей час (хай і дуже короткий) він встиг закохатися в іншу дівчину і зовсім забути попередню. Може вона йому і не дівчина зовсім, і тепер навіть починає його дратувати? Поки дівчина неодноразово обмірковує причини, чому ж так трапляється, переглядає історію відносин і шукає в собі черговий підступ, хлопець може бути зайнятий навчанням, днем ​​народження улюбленої сестри, якоюсь проблемою, що несподівано виникла у його друга, або ж чекати, поки йому подзвонить дівчина. А чому б і ні, адже йому здавалося, що він їй подобається?

Погодьтеся, ситуація не нова і виглядає вона досить безглуздо. Чому ж тоді так відбувається? Чому ми часто мучений себе питанням: чи повинна дівчина першою дзвонити своєму хлопцеві (рада психолога в такій ситуації здається нам просто необхідним!)? І чому ж, коли ми вибираємо для себе відповідь на це питання, ми продовжуємо губитися в сумнівах, переживати через одного і того ж інциденту і до цих пір не впевнені у своїх діях?

Психологи кажуть, що причина нашого переживання в разі очікування дзвінка пов'язана з тим, що ми підлаштовуємо партнера під стереотипність нашого мислення. Адже те, що дівчина має робити перший крок, дійсно є стереотипом. Їм також є і те, що перший крок має робити чоловік, а так само постійно виявляти ознаки уваги своїй дівчині, робити їй подарунки і, безсумнівно, нагадувати, як сильно він її любить, час від часу, щоб вона не мала підстав сумніватися.


Ми не потребуємо стереотипах, насправді, вони застряють у нашій свідомості ще з раннього дитинства. Кожен з нас росте в світі з вже сформованих певних стереотипів, норм суспільства. Адже те, що чоловік рідше дзвонить вам, не означає, що він став менше любити вас, і навпаки - невже ви думаєте, що любов чоловіка залежить від постійності його дзвінків?

Якщо це дійсно багато значить для вас і ви потребуєте в тому, щоб ваш хлопець телефонував вам першим - скажіть йому про це. Адже набагато краще попередити про свої бажання, обговорити відверто те, чого ви потребуєте - і тоді вам більше не доведеться мучитися припущеннями.

Адже в іншому випадку може статися так, що люди, замість того щоб просто любити один одного, підтримувати, проводити разом вільний час і «лікувати» один одного від оточуючих стресів, починають мислити про те, як їм варто поводитися, що варто робити, щоб зберегти відносини, як зробити так, щоб чоловік зателефонував першим, як натякнути хлопцеві про свої бажання. З цього і виходить, що дівчата даремно тривожаться, і виникає занадто багато зайвих думок, які для ваших відносин представляють тільки загрозу.

Насправді, зовсім не важливо, хто що робить першим, хто другим або третім, як він це робить і чи відповідає він стереотипному ідеалу. Як це банально не звучить - але будьте собою, залиште всі зайві переживання з приводу цього, адже якщо у вас є хлопець - це означає, що він уже вас вибрав і ви, звичайно, для нього найкраща дівчина, інакше він проводив би час з кимось іншим.

Існує багато різних стереотипів, які змушують нас сумніватися у своїх діях. Одним з них є те, що жінка повинна залишитися неприступною, постійно тягти свого супутника, бо, коли вона буде першою проявляти до нього якісь почуття, вона перестане бути цікавою. Це не так. Мета, якої неможливо досягти, є марною, і інтерес до неї падає так само швидко, як і до відразу знайденої мети. Хлопці теж відчувають потребу в тому, щоб ми довели їм свою любов, щоб ми відгукнулися на їх знаки уваги і визнали їх єдиними і найкращими нашими покровителями.

У відносинах важливі почуття і щирість, сила вашої любові. Будьте більш щирими зі своїм партнером, якщо вас щось турбує, що стосується вас двох - поділіться з ним, раптом це здебільшого не важливо, та й в іншому випадку, ви можете вирішити цю проблему разом, адже ви - одне ціле. Вибирайте для себе, що має значення, а що бути дрібницею, і на що не варто звертати увагу.

Підстроюючись під чужі переконання, ви тільки огранювати своє життя. Запитуючи себе, чи повинна дівчина першою дзвонити своєму хлопцеві, залиште частку «повинна» і подумайте: чи хочу я зараз йому зателефонувати? Потребую я в цьому? Хотів би він цього зараз, і було б це доречно? Рада психолога, в першу чергу, грунтується саме на ваших відчуттях.

Якщо так - не мучте себе сумнівами, адже любов - це не театр, і не формула, дійте так, як ви вважаєте за потрібне і як ви відчуваєте.

Джерело: http://ubeautys.ru/page/chi-povinna-divchina-pershoju-dzvoniti-svoyemu-hlopcevi-rada-psihologa
Категорія: Стосунки | Додав: Tan (02-08-2012)
Переглядів: 2484 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]