Середа, 25-04-2018, 20.14.38
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
Головна » Статті » Стосунки

Як помиритись з коханим?
1. Підбирайте фрази з розумом.
Якщо ви підійшли до коханого і сказали: «Я хочу помиритися навіть незважаючи на те, що ти не правий» або «Ти звичайно сам винен, але давай не будемо сваритися», то напевно ці слова викличуть у нього тільки негатив і сварка може прийняти новий оборот. Ви ж не хочете знову сваритися і з’ясовувати відносини, шукати винного і потерпілого? Тоді змініть тактику. Щоб помиритися не потрібно когось звинувачувати, навіть якщо у вас є таке бажання. Залиште це питання на потім, відкладіть його до кращих часів, коли ви обидва заспокоїтеся і зможете згадувати цю ситуацію з посмішкою. Найголовніший момент – це усунути причину самої проблеми, а не переходити на особистості, обговоріть чому так сталося, що послужило поштовхом до конфлікту, який назріває.

2. Почніть з найважливішого.
Коли людина вимовляє те, що відчуває, їй відразу хочеться пробачити все, забути весь негатив і негативні емоції. Скажіть коханому про свої почуття і про те, як вам нелегко, коли ви в сварці. Підійдіть до нього зі словами: «Давай помиримося, мені дуже важко, якщо ми не спілкуємося, я не можу ні про що інше думати», при цьому не забувайте про дотики, обійміть його або притуліться до нього, це послужить підтвердженням ваших слів. Скажіть, що не хочете сваритися, що це було помилкою і запропонуйте забути сварку. Пам’ятайте, що ви повинні налагодити відносини, а не «перемогти» свого партнера.

3. Поставтеся з розумінням до почуттів коханого.
У кожної людини є власні почуття і свій характер, тому люди в однаковій ситуації можуть вести себе по-різному. Хтось може швидко «відпустити» сварку, а хтось ще довгий час не зможе забути образу і буде не в настрої. Тому поважайте почуття інших і поставтеся з розумінням до деяких реакцій. Наприклад, якщо ви прийшли помиритися, але ваша кохана людина не налаштована зараз на це, не потрібно домагатися своєї мети і наполягати на примиренні. Дайте їй час, щоб вона розібралася в собі, прислухалася до своїх відчуттів і вирішила, чи готова все пробачити і забути, а може і самій щось змінити в собі.

4. Не допускайте сварок.
Якщо ви відчуваєте, що ось-ось станеться вибух емоцій, буде сказано багато непотрібних і образливих слів, зупиніться на мить і подумайте, чи потрібно вам це чи може краще уникнути такого негативу. Бажаєте запобігти конфлікту? Тоді просто перестаньте сперечатися і погодитеся з думкою своєї другої половинки, нехай навіть він буде не правий. В такому випадку ви зведете сварку «нанівець» і все обійдеться. Дочекайтеся більш підходящого моменту для вирішення цього питання. І починати краще за все з аргументованих фактів, а не грунтуючись лише на почуттях і здогадах. Наведіть аргументи на свою користь і зробіть так, щоб ваш хлопець буде змушений з вами погодитися, якщо звичайно, ви дійсно праві.


Але що б не було, пам’ятаєте, що усувати проблеми краще в спокійній обстановці, зваживши всі «за» і «проти», вислухавши думки одне одного і прийшовши до компромісу, тільки так ваші відносини можуть стати міцнішими, а ви уникнете сварок і поганого настрою .

Джерело: http://loveeasy.com.ua/yak-pomyrytysya-z-kohanym/
Категорія: Стосунки | Додав: Tan (02-08-2012)
Переглядів: 962 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]