Субота, 21-04-2018, 05.40.38
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
Головна » Статті » Стосунки

Стосунки або серйозні стосунки
Серйозні стосунки або секс?
Давайте спочатку разом визначимося з тим, що тобі хочеться на цьому етапі. Перше питання - чи потрібні серйозні стосунки, чи потрібний секс або просто хочеться знати, що ти цікавий протилежній статі. Насправді, зрозумівши, що хочеться саме тобі, і давши зрозуміти це вподобаній дівчині або вподобаному чоловікові, ти набагато швидше доб'єшся своєї мети. Так, не усі дівчата хочуть заміж, як і не усім чоловікам потрібний тільки секс. Зате нікому не подобається, коли його водять за ніс і обіцяють те, що не зможуть дати. Головне не перестаратися і, якщо вже хочеться одружуватися або вийти заміж, не потрібно повідомляти про це на першому
побаченні - адже навіть дівчат відштовхують такі одкровення, що вже говорити про чоловіків.

Нескінченний вибір.
Кожен чоловік і кожна дівчина хоче знайти собі ідеального партнера. Ось тільки не кожен і не кожна усвідомлює, що ідеалів не буває. В принципі, з будь-якою людиною можна прожити усе життя, про що свідчить історія наших бабусь і дідусів, яких одружували, навіть не познайомивши один з одним. Зараз же справа йде зовсім іншим чином, особливо в Москві, куди приїжджають за кращим життям дівчини з усіх куточків країни і навіть ближнього Зарубіжжя. Усе це призводить до війни за кожного більш менш гідного чоловіка, чоловіки розслабляються і починають підходити потребительски до усіх доступних дівчат. А дівчата, у свою чергу, починають користуватися чоловіками, гойдати з них гроші по максимуму.
Ти зараз читаєш і обурюєшся, кажучи про себе - "Я не така"! чи "Я не такий"!. Більшість з нас дійсно не такі. Просто ми не можемо знайти один одного, адже шукаємо не там (на сайтах знайомств або в клубах), а де шукати - не знаємо.

Давайте визначимося.
Як ти бачиш ідеального чоловіка? Амбітний, розумний, сильний духом, упевнений в собі? А ідеальну дівчину? Симпатична, весела, віддана? А тепер давайте разом згадаємо своїх друзів і знайомих, невже серед них немає таких? Якщо ні, значить, потрібно шукати. Тільки твердо пам'ятаючи цих 3-4 основних вимоги і тверезо оцінюючи те, що ти сам готів або сама готова дати своїй коханій або коханому.


Як зацікавити вподобану дівчину і як зацікавити чоловіка?
Це, напевно, найважче питання. Чому буває так, що одним подобаємося ми, а інші подобаються нам? Чому одними ми вертимо як хочемо, а іншим дозволяємо робити теж саме з нами? Як зробити так, щоб вподобана людина захопилася тобою? Однозначної відповіді немає. Потрібно пам'ятати декілька істин. По-перше, цікава погано доступна мета. Не потрібно розкривати своїх карт, але і грати потрібно в чесну гру. Трохи ревнощів, трохи недомовленості додадуть до первинного інтересу декілька балів. По-друге, не варто випереджати події. Навіть якщо ти готовий завтра понароджувати десяток діточок, а сьогодні під марш Мендельсона бадьоро пройти в ЗАГС, не квап події. Подивися, наскільки партнер зацікавлений в цьому. По-третє, навіть якщо тебе потерпіла невдача, не варто зневірятися і звинувачувати усіх у своїх невдачах. Оціни, що ти зробив не так, і надалі не повторюй помилок. Просто ця конкретна людина була не тим, хто тобі потрібний.Отже.
Не потрібно обманювати себе і інших. Найпростіше дати зрозуміти, що ти хочеш і отримати це, чим залишити за своєю спиною розбите серце. Коли-небудь так можуть поступити і з тобою.
Не усім чоловікам потрібний тільки секс, не усім жінкам - тільки гроші. Нехай цим утішають себе невдахи. Вся річ у тому, що кожен хоче бачити поряд з собою людину як мінімум такого цікавого і амбітного як і він сам. І якщо твоя зарплата в 30 років складає 10 тыс рублів в місяць, то від тебе йдуть не через те, що хочуть більше грошей, а через те, що це ти більше заробляти не хочеш.

Колись доведеться зупинити свій вибір, одружуватися або вийти заміж, завести дітей. Подумайте, може це зробити зараз, далеко не факт, що вдасться зустріти когось краще.Джерело: http://schastlyvirazom.ucoz.ua/publ/stosunki_abo_serjozni_stosunki/1-1-0-2
Категорія: Стосунки | Додав: Tan (02-08-2012)
Переглядів: 1476 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]