Неділя, 19-05-2019, 10.44.23
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
Головна » Статті » Стосунки

Як дізнатися чи я йому подобаюсь?


І якщо дівчата запитують у подруги за чашкою чаю «Як зрозуміти, чи подобаюся я йому», то мова звичайно йде про чоловіка або хлопця, який вже проявляє стільки знаків уваги, в такій величезній кількості, що не зрозуміти їх для оточуючих хлопців здається абсолютно неможливо . А для дівчат чомусь це залишається загадкою.
Для його друзів цей хлопець вже давно і повуха закоханий. А для дівчини ж, це в кращому випадку хлопець, з яким у неї склалися дружні відносини (інакше б питання до подруги про те, «як зрозуміти, що я йому подобаюся» і не виникало б).
Дивився нещодавно російський фільм, на жаль, не запам’ятав назви. У цьому фільмі хлопець зі школи любив дівчину. Цей хлопець багатий, красивий, розумний, дбайливий і т.д. Пройшло приблизно 15 років з моменту їхнього знайомства. Для дівчини він був «другом, який завжди допоможе, завжди виручить, вислухає і виявиться поруч». Він же її любив. І тільки через 15 років, коли в житті тієї дівчини виникла критична ситуація, він їй сказав «Я тебе люблю».
Звичайно, праведному обуренню дівчини не було меж. Вона закричала йому прямо в обличчя приблизно наступне: «Що ж ти 15 років мовчав»? Притому, кілька разів і різними словами. Після цього сказала, щоб він йшов «куди подалі». Потім, правда, все закінчилося добре.
Так ось дівчина обурено кричить хлопцеві: «Що ж ти мовчав 15 років», а в мене виникає аналогічне питання: «А куди ж ти 15 років дивилася??» Поруч з тобою стільки часу ходить гарний, мужній, багатий і як кажуть, безпроблемний хлопець, який тебе любить, і ти настільки не розбираєшся в людях і в хлопцях, що навіть не зрозуміла, що хлопець закоханий.
І якщо раніше подібні випадки я розглядав як якесь виключення, то зараз розумію, дівчата не розуміють, коли вони подобаються хлопцям. Масштаби цього явища просто величезні і вражають уяву. Для прикладу можете ще подивитися фільм «Гордість і упередження». У цьому фільмі головний герой згорає від любові кілька місяців, і нарешті робить дівчині пропозицію. А вона навіть не підозрює, що він був закоханий у неї весь цей час.
За рідкісним винятком дівчата не розуміють того, коли вони подобаються. І вже тим більше не розуміють, що хлопець любить і хоче налагодити тривалі відносини.
Звичайно, якщо хлопець підійшов до дівчини і сказав приблизно наступне: «Ти мені подобаєшсь, давай зустрінемося» і т.д., то звичайно дівчина розуміє, що вона подобається хлопцеві.
Однак такі слова вимовляє в кращому випадку 1 з 20 хлопців, яким ти дуже подобаєшся.
Так як зрозуміти, що ти йому подобаєшся? Це питання ставлять мені набагато частіше, ніж я б міг припустити.
Спочатку подивимося, які ознаки того, що дівчина подобається хлопцеві описують у жіночих журналах. Приблизно такі:
- Хлопець дивиться на дівчину трохи частіше, ніж зазвичай,
- Нервово крутить кільце (якщо носить), або годинник,
- Смикає за ремінь і т.д.
Ці ознаки робочі, але занадто поверхневі. Адже хлопцеві може так подобатися по п’ять на день дівчат. А нам потрібні ознаки того, що дівчина більш, ніж подобається. Нам потрібні ознаки того, що для хлопця ця дівчина потенційно єдина і хлопець закоханий.

Ось мої спостереження і роздуми на цю тему, зібрані за кілька років. Не претендую на повноту і безпомилковість. Якщо у когось є свої спостереження, то коментуйте і я з задоволенням додам їх до переліку.
Як дізнатися чи я йому подобаюсь?
Перше. Хлопець «дружить» із дівчиною. Це дуже сильна ознака того, що ти подобаєшся хлопцеві. Особливо, якщо ця «дружба» супроводжується періодичною односторонньою допомогою хлопця.
Давайте виведемо життєве правило – Дівчина може дружити з хлопцем, хлопець просто так ніколи не «дружить» з дівчиною – все, це аксіома!
Винятки бувають, але вони дуже рідкісні і не кажіть мені або собі, що: «Мій випадок це виняток із правил». Ніякого винятку у тебе немає, це ти просто не хочеш, чи не вмієш, побачити правду. Тому, одною з дуже сильних ознак, є коли у твому оточенні є хлопець «нібито друг». Він завжди поруч, часто допомагає тобі порадою чи ще чимось, у важку хвилину підтримує, в радісні моменти радіє разом з тобою і т.д.. Тоді відразу слід згадати наступне запитання від дівчини: «А чому ж він мовчить 15 років»? Ну, гаразд нехай не 15, то хоча б рік. Ну, то вже тема іншої статті. Коротенько тільки можу сказати, що швидше за все, він говорив тобі щось спочатку вашого знайомства, але ти його не зрозуміла і «послала», можливо, сама того не розуміючи. Адже не обов’язково відштовхувати хлопця словами, частіше це робиться невербальними жестами. А тепер він боїться зробити другу спробу. Адже зараз він хоча б бачить тебе і спілкується з тобою. А в разі признання йому може бути боляче, а крім того, відносини можуть зіпсуватися.
Друге. Хлопець «раптом, випадково» знову з тобою зустрівся.
Якщо ти дійсно сподобалася хлопцеві, то він тебе буде шукати, навіть якщо у нього немає твого телефону та адреси, і дуже часто знаходить.
Хлопець шукає вподобану йому дівчину набагато частіше, ніж ти собі думаєш. І що саме головне, якщо хлопець почав шукати дівчину за своєю ініціативою, то ймовірність тривалих стосунків і шлюбу в кілька разів вище, ніж при «лобовому» знайомстві (обмінялися телефонами, зустрілися і т.д.), не кажучи вже про знайомство з твоєї ініціативи.
Як відбувається «пошук». Хлопець може чекати годинами біля автобусної зупинки, де ти імовірно їздиш, може чекати біля під’їзду, прийти в танц. клуб, шукати в інституті, через знайомих, простежити за тобою і т.д.
А потім виникає «випадкова» зустріч дівчини з хлопцем. Виявляється, він десь поруч «випадково» проходив і «випадково» побачив тебе. У 80% випадків ніякої «випадковістю» тут і не пахне. Випадковість тут полягає тільки в тому, що хлопець кілька годин чекав на тебе, а коли побачив, то «випадково» вийшов назустріч.
Я сам так «випадково» другий раз зустрів свою майбутню дружину, правда, я нікого не чекав, а напросився в гості туди, де знав, що вона буде. Це те ж один із способів пошуку.
Дуже сильною ознакою того, що ти подобаєшся хлопцеві, є те, що ти повторно, або навіть кілька разів, зустрічаєшся з хлопцем, хоча начебто не повинна була знову його побачити. Зазвичай при повторній зустрічі хлопець тебе першим помічає і починає розмову, а не просто «привіт, привіт». «Випадковість зустрічі» зазвичай обгрунтовується якоюсь байкою, але не вірте всьому, що тобі говорять, особливо хлопці. Ти йому подобаєшся сильно – це стовідсотково. Кілька прикладів «байок»:
- Раптом захопився танцями, якщо ти танцюєш,
- Проходив повз, коли сам живе в іншому районі і т.д.
Взагалі, тільки повторна, а то й третя зустріч, може служити більш – менш міцною ознакою того, що ти подобаєшся хлопцеві. У першу зустріч він може бути занадто п’яний, або в компанії може бути «змагальна атмосфера» боротьби за дівчину і він в азарті буде за тобою ухажувати. Він може зустрітися з тобою на прохання спільних знайомих, які подумають, що з вас вийде пара, може просто не знати тебе і т.п. І тільки прийшовши до себе, відійшовши від алкоголю і т.д., хлопець може оцінити, наскільки дійсно ти йому подобаєшся. І якщо це так, то він обов’язково тебе знайде, не потрібно йому надзвонювати або самій шукати.
Набагато краще, якщо ти під час зустрічі поцікавишся його захопленнями, кар’єрою, планами і т.д. Будеш впевненою в собі, будеш подавати невербальні знаки того, що хлопець тобі подобається, будь дружелюбною і усміхненою, а не з кислим виразом обличчя і т.д., ну, це знову не по темі статті.
Третє. Хлопець робить для тебе те, що більше ні для кого не робить, або принаймні, не робить для інших дівчат.
Наприклад, зносить твої жарти. Знаходить те, що складно знайти або вимагає багато часу, грошей, енергії. Відгукується на твої прохання, навіть якщо він зайнятий і т.д. Балує тебе у тому чи іншому вигляді. Намагається укрити, щоб ти не замерзла, зробити так, щоб ти щось побачила, якщо тобі не видно, зустрічається і добре поводиться з тими людьми, які йому не дуже приємні, наприклад, з вашими родичами і т.д.
Якщо навести приклад зі свого життя, то я, щоб сподобатися своїй дружині, а на той момент ще нареченій, ходив разом з нею на конкурси бальних танців (терпіти не можу подібні заходи), перед весіллям переглядав і говорив, які мені подобаються моделі весільних суконь (навіть сподобалося красиві сукні розглядати), купував для коханої колготки (для чоловіків це справжній Подвиг), навчився готувати кілька “чергових” страв так, що окрім мене їх змогла їсти і моя улюблена дівчина (до того це, що я готував, міг їсти тільки я сам). Загалом, щоб сподобатися своїй дівчині, я робив і до цих пір продовжую робити масу геройства і справжніх подвигів.
Четверте. Хлопець влаштовує «півнячі танці».
Не дуже точна ознака, так як деякі хлопці роблять це мало не перед кожною дівчиною. Зовсім молоді можуть смикнути за косичку або кинути сніжком. Ті, які старші, не дуже сильно відрізняються. Можуть розповідати про те, що його троюрідний брат бачив особисто Президента Америки, або розповідати про те, який у нього могутній автомобіль, сильний удар справа, який він розумний програміст і т.д., хоча ситуація цього не вимагає.
П’яте. Хлопець, звичайно цілком адекватний, «раптом» починає соромитися, мовчить, робить якісь дурниці, стає надмірно їдким, тобто жартує над тобою більше ніж, над іншими людьми і т.д.
Тому, якщо твій залицяльник, справжній чи потенційний, здається тобі «ідіотом», людиною невпевненою і абсолютно без манер, то можливо, ти йому дуже подобаєшсь, особливо якщо інші люди сприймають його як абсолютно нормального і не розуміють, що з ним трапилося, « з якою ланцюга він зірвався ». Чому так відбувається? Якщо ти для хлопця дуже важлива, то якась сором’язливість і невпевненість неминучі (більша, ніж зазвичай).
Ну, ось і все, що я зміг поки зібрати на питання про те, «Як дізнатися чи я йому подобаюсь?». Цього має вистачити тобі. Адже головне навіть не знання, а вміння застосовувати. Тренуйся спочатку на колегах і знайомих, а потім подумай, кому з твого оточення хлопців ти подобаєшся більше або менше, і чому. Запиши відповіді. Ще раз подумай. Через деякий час ти почнеш набагато краще розбиратися в хлопцях. Адже вони такі прості і зрозуміти хлопця зовсім не складно, тим більше хлопця, якому ти подобаєшся.

Джерело: http://lubov-plus.org.ua/stosunky/vin-i-vona/yak-diznatysya-chy-ya-jomu-podobayus/
Категорія: Стосунки | Додав: Tan (05-08-2012)
Переглядів: 5044 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]