Четвер, 26-04-2018, 15.42.13
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
Головна » Статті » Поради на рахунок зовнішнього вигляду,Дієти, Фітнес

Топ-6 вправ для красивих рук
Вправа № 1
Воно допоможе вам зміцнити біцепси, а також м'язи стегон і сідниць.Станьте прямо, праву ногу відведіть назад і зігніть обидві в колінах, як показано на фото. В руки візьміть ті гантелі, які легше, зігніть кінцівки в ліктях і спробуйте з'єднати лопатки. Зробіть 15 разів, потім поміняйте ноги.

Вправа № 2
Допоможе зміцнити м'язи плечей і спини, а також тріцепси.Лягте на килимок обличчям вниз. В руки візьміть легкі гантелі і витягніть їх уздовж тіла. Потім піднімайте торс, відводите руки назад, як це видно на фото, затримуйтеся в такому положенні на п'ять секунд і повертайтеся у вихідне положення. Виконуйте цю вправу 15 разів.

Вправа № 3
Допоможе зміцнити м'язи плечей і стегон, тріцепси.Станьте рівно на підлогу, потім підніміть вгору і відведіть назад праву ногу, щоб вона і тіло утворювали пряму лінію. В руки візьміть легкі гантелі, зігніть кінцівки в ліктях так, щоб реквізит стосувався пахв. Потім витягніть руки назад, як показано на фото, стискайте їх і розтискайте 15 разів, потім поміняйте ноги.

Вправа № 4
Допоможе зміцнити трицепси, косі м'язи живота, а також м'язи сідниць і ног.Поставьте ноги на ширину плечей, в руки візьміть легкі гантелі. Нахиляйтеся вправо, ліву руку тримаєте над головою, а праву відводите за спину, і навпаки. Зробіть 15 нахилів в кожну сторону.

№ 5
Допоможе зміцнити м'язи плечей, спини і ног.Поставьте праву ногу на крок попереду лівої, в руки візьміть важкі гантелі. Нахиляйтеся вперед, згинаючи ноги в колінах. Правою рукою торкайтеся лівої ноги, як це робить модель на фото, а ліву руку тримайте на рівні талії. Зробіть по 15 нахилів до кожній нозі.

Вправа № 6
Допоможе зміцнити м'язи преса і плеч.Лягте на килимок на спину, зігніть ноги в колінах. В руки візьміть важкі гантелі. Потім піднімайте торс над підлогою, руки витягайте прямо перед собою, затримуйтеся в цьому положенні на 10 секунд і повертайтеся у вихідне. Виконуйте 20 разів.


Джерело: http://vk.com/zerofat
Категорія: Поради на рахунок зовнішнього вигляду,Дієти, Фітнес | Додав: Nata (02-08-2012)
Переглядів: 300 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]