П`ятниця, 26-04-2024, 19.05.03
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
Головна » Статті » Шопінг, гід по стилю

Як зробити шопінг ефективним?
Шопінг - це актуальна, але разом з тим болюча тема для більшості людей. Згідно зі статистикою, лише 20% речей зі свого гардероба ми використовуємо за призначенням, інші 80% перебувають в очікуванні «підходящого» години.Чому так відбувається і як цього уникнути - читайте далі.

За яким принципом найчастіше купуються речі? Подобається - треба брати. А вже потім виникає болюче питання, з чим це все носити. У відчайдушному прагненні не відставати від моди, ми іноді купуємо речі, вчинено не замислюючись, чи підходять вони нам по кольору або силуету . Раз модно - значить красиво. Особливо у випадку, якщо при виборі плаття або брюк ми починаємо на когось рівнятися. Мовляв, раз на ній добре сидять, то і я в цьому буду блищати. У той час як при однаковому з кимось розмірі одягу у вас можуть бути абсолютно різні типи фігур і природний колорит. А тепер уявіть, скільки грошей ми пускаємо на вітер через те, що не враховуємо індивідуальних особливостей своєї зовнішності? Власне, всього того, що і робить нас не такими як усі. Коли у людини щось болить, то прийнято звертатися до лікаря. А коли щось не складається на роботі або в особистому житті від того, що ми заплуталися, втратили орієнтири і упевненість в собі? Навряд чи в цей момент більшість з нас вдаються до допомоги психолога або іміджмейкера. Однак перш ніж організувати свій бізнес, ви йдете до відповідного консультанту, намічаєте план дій, систематизуєте їх послідовність, описуєте тимчасові рамки, складаєте приблизний бюджет. Та що там: чоловік, перебуваючи в магазині, дотримується списку продуктів, який склала йому дружина. При цьому дружина, перебуваючи в жіночому відділі універмагу, не має при собі такого списку, як, втім, і чіткої картинки в голові. В результаті вона купує те, на чому зупинився її очей, а потім все куплене складує в шафу до кращих часів. Так в чому ж полягає допомога імідж-консультанта?

Перш ніж рекомендувати що-небудь, експерт повинен визначити психотип свого клієнта, з'ясувати його переваги, мати уявлення про його спосіб життя. Далі складається план покупок згідно з бюджетом і пріоритетам. Перш ніж відправлятися з клієнтом за покупками, консультант тестує клієнта, щоб знати напевно які кольори (холодні або теплі) відповідають його природному колориту. Потім складається карта довжин виробів, згідно пропорціям і особливостям фігури підбираються варіанти костюмних ансамблів. Клієнт і сам може відправитися за покупками з чітким планом: коли знаєш, що шукаєш, то процес пошуку значно спрощується. Але в середньому, щоб досягти гарного результату, шопінг повинен займати не менше трьох годин. Також (в ідеалі) проводиться « генеральне прибирання »гардероба, мета якої - відсортувати речі і визначити, що потрібно докупити, що перешити, а від чого взагалі слід негайно позбутися.
Зробіть свій шопінг ефективним! Адже за допомогою правильно підібраного гардероба людина підвищує самооцінку, швидше досягає поставленої мети, стає успішніше, а значить, і щасливішим.

Джерело: http://depot.in.ua/jak-zrobyty-shoping-efektyvnym---shoping---kultura-i-dozvillja
Категорія: Шопінг, гід по стилю | Додав: zoooryanka (02-08-2012)
Переглядів: 810 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]