Вівторок, 24-04-2018, 00.53.04
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
Головна » Статті » Стосунки

20 правил, як зберегти та поліпшити стосунки з коханими
1. Варто знати, що думає ваша друга половина про ваші стосунки. Ви ж не хочете закохатися в того, хто не збирається бути з вами відвертим?

2. Не плутайте кохання й секс. Часто на початку відносин секс і пристрасть помилково приймається за кохання.

3. Ви повинні знати, чого ви хочете від стосунків, й іноді варто відкрито говорити про це зі своїм партнером. Багато чоловіків і жінок бояться відкрито говорити про свої бажання і намагаються приховати їх. У результаті з'являється почуття розчарування, тому що ви не одержуєте того, чого бажаєте. Стосунки – це не гра в шаради. Близькість не можлива без чесності.

4. Ви повинні бути однією командою. Володіючи різними уміннями, даними й можливостями, ви повинні прагнути до однієї мети.

5. Навчіться поважати свого партнера разом з усіма його відмінностями від вас самих. Однакових людей немає. І життя тому і цікаве, що ми всі різні.

6. Не слід миритися з недоліками партнера. Ідеальних людей не існує, і від того, як ми будемо відноситися до недоліків інших: миритися з ними, намагатися виправити їх, залежить багато чого. Якщо вас щось не влаштовує, то відкрито кажіть про це. Нехай ваш партнер пояснить, чому він так чинить. Тільки тоді ви зможете прийти до згоди.

7. Вирішуйте всі проблеми, як тільки вони з'являються. Якщо відкладати вирішення проблем у довгу шухляду, то вони перетворяться в лавину, що не залишить від ваших стосунків і сліду.8. Учіться домовлятися. Часи, коли наречену вибирали батьки, пройшли. Тепер культура стосунків між чоловіком і жінкою грає куди меншу роль, ніж колись. Усе залежить тільки від вас.

9. Навчіться слухати свого партнера. Тоді в нього з'явиться почуття опори.

10. Працюйте над тим, щоб у вас з'явилося відчуття близькості. Близькість ніколи не з'являється сама. Коли вона відсутня, люди стають нецікавими один одному.

11. Діліться один з одним планами на майбутнє. Не розцінюйте весілля як угоду, завдяки якій ви проведете все життя, що лишилося, разом. Якщо ви плануєте придбати будь-який автомобіль, наприклад nissan, уважно поставтесь до вибору моделі та оцініть свій майновий стан. А також повідомте про це свою другу половинку.

12. Слідкуйте за особистою гігієною. Не можна недооцінювати роль, яку вона відіграє у ваших стосунках.

13. Не забувайте про секс. Це один із важливих елементів ваших стосунків. Розмови під однією ковдрою після гарного сексу створюють відчуття близькості.

14. Ніколи не лягаєте спати, якщо відчуваєте негативні почуття. Постарайтеся позбутися від них до сну.

15. Не бійтеся просити пробачення. Кожний з нас робить помилки, і чим раніше вам удається їх виправити, тим краще.

16. Ви повинні залежати один від одного, але ця залежність не повинна бути в усьому. Повна залежність від свого партнера робить нещасливими обох.

17. Зберігайте самоповагу й почуття власної гідності. Вашій другій половині буде легше любити вас, якщо ви любите себе самі .

18. Прикрасьте свої стосунки новими інтересами. Спробуйте зайнятися яким-небудь видом спорту, яким ніхто з вас до цього не займався.


19. Співпрацюйте один з одним. Поділяйте обов'язки. Чим щирішим буде ваше співробітництво, тим більш близькими будуть ваші стосунки.

20. Серйозно ставтеся до здоров'я. Гарне здоров'я – запорука успіху будь-яких стосунків.
Категорія: Стосунки | Додав: Tan (02-08-2012)
Переглядів: 1117 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]