Четвер, 26-04-2018, 15.40.23
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
Головна » Статті » Стосунки

Як розмовляти з дівчиною
  1. Будь оригінальним. Це напевно банальна порада, але я маю на увазі те, що не варто спілкуватися лише на буденні теми у форматі робота-навчання-погода. Але хочу вас застерегти, щоб бути оригінальним не потрібно випендрюватися. Треба просто робити те, що хочеш ти, будь собою. Так як більшість людей живуть не по своїм бажанням, а за бажаннями соціуму – твоя поведінка буде для дівчини оригінальною, а головне ти будеш почувати себе гармонійно.
  2. Говори емоційно. Чоловіки, як правило, ведуть логічну розмову та опираються на факти, у той час, як для дівчат більш важлива емоційна частина – переживання, відчуття, почуття. Використовуй це. Якщо ти розповідаєш про те як ти гуляв по пляжу Анталії, то розкажи як вітер приємно обдував твоє обличчя, сонце змушувало примружувати очі, а під твоїми ногами хрустів пісок, розкажи що ти відчував у цей момент, які думки і образи приходили в голову. Приділяйте увагу дрібницям, це важливо.
  3. Спочатку найкраще розмовляти про себе і про неї. Пізнавайте один одного. Щиро цікався дівчиною, її життям та вподобанням. Тоді з’явиться початковий рівень довіри між вами. Дівчата люблять коли хлопець не тільки цікавишся нею, але і розповідає про себе. Важливо не впасти в крайнощі і не переборщи з цим, бо дівчина може подумати, що ти затятий егоїст.
  4. Уникай питань, на які можна відповісти "Так”, або "Ні”. Задавай питання, які вимагають розгорнутої відповіді і підштовхують до розмови. Наприклад "як ти провела минуле літо?”, "Який твій найщасливіший день у житті?”.
  5. Залиш свій поганий настрій та свої проблеми вдома. У жодному разі не жалійтеся, що вас щось болить чи вас хтось надурив, не розказуй своїх особистих проблем чи проблем на роботі. Завжди будь позитивним. Дівчатам потрібні справжні чоловіки, а не чоловікоподібні скиглії, які не здатні не те щоб допомогти дівчині, але і вирішити власні проблеми.
  6. Не матюкайся та не кричи на дівчину. Поводься ввічливо як з дівчиною, так і з оточуючими людьми. Будь джентльменом – у потрібний момент відкрий двері, пропусти вперед, подай руку на сходах, присунь стілець. Адже «нічого не коштує нам так дешево і не цінується так дорого, як звичайна ввічливість».
  7. Веди розмову на теми, які цікавлять вас обох. Дізнайся чим твоя співрозмовниця захоплюється і розмовляйте з нею на тему її хобі, улюбленого виду спорту, улюблених тварин і т. д. Не варто говорити з дівчиною про комп’ютери, автомобілі, футбол і т.п., якщо тільки її ці теми не цікавлять, що буває досить рідко.
  8. Говори дівчині компліменти в процесі спілкування, хвали її. Комплімент може розтопити лід між вами якщо він подарований відкрито, прямо та без лицемірства. Рекомендуємо почитати як правильно говорити компліменти.
  9. І нарешті, найголовніша порада – це усмішка. Ти повинен якомога частіше посміхатися при спілкуванні з дівчиною. Ми добре почуваємося поряд з людьми, які вміють сміятися над світом і над собою. Барон Мюнхаузен говорив: "Серйозне обличчя не є ознакою розуму, панове. Всі дурниці люди роблять саме з таким виразом обличчя. Посміхайтеся, панове, тільки посміхайтеся!”


Джерело: http://how-to-do.org/yak-rozmovlyaty-z-divchynoyu/
Категорія: Стосунки | Додав: Stanislav (02-08-2012)
Переглядів: 2013 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]